İş Adamı Halil Eryavuz’dan Türkan Şoray’a özel hediye

İş Adamı Halil Eryavuz’dan Türkan Şoray’a özel hediye

Bu yıl 434 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen 22. İzmir Kitap Fuarı’na “Sinemam ve Ben” kitabı ile katılan Türk sinemasının ‘Sultan’ lakaplı yıldızı Türkan Şoray’a, Şanlıurfalı İş Adamı Halil Eryavuz el işi levha hediye etti.24.05.2017 13:50

TÜYAP tarafından, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan 22’inci İzmir Kitap Fuarı büyük ilgi gördü. Kültürpark Fuar Alanı'nda 22-30 Nisan 2017 tarihleri arasında kapılarını İzmirlilere açan ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen pek çok ünlü yazarı ağırlayan organizasyonda açıklanan resmi verilere göre fuarı 444 bin 341 kitapsever ziyaret etti.

‘SULTAN’A BÜYÜK İLGİ


Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray “Sinemam ve Ben” kitabının imza günü için İzmir’e gelen ünlüler arasında yerini aldı. İzmir Kitap Fuarında binlerce seveni ile bir araya gelen Sultan, 8 saat boyunca kitap imzaladı, fotoğraf çektirdi ve hayranlarıyla sohbet etti.


Türk sinemasının Sultanı’na hayranlığı ile bilinen ve aldığı kitabı imzalattıktan sonra Sultan’la sohbet eden Cesurer şirket ortaklarından Şanlıurfalı iş adamı Halil Eryavuz, sanatçıya özel yapım bir levha hediye ederek “Bu hediyeyi bütün Şanlıurfalı vatandaşlar adına veriyorum” dedi.  Hediyeden duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkan Şoray da, Halil Eryavuz’a ve onun şahsında tüm Şanlıurfalılara teşekkürlerini iletti.


Gördüğü olağanüstü ilgiden dolayı bir hayli mutlu olan Şoray, duygularını Instagram hesabından yaptığı “Sevgili İzmirlilerin bana ve kitabıma gösterdikleri ilgi beni çok mutlu etti. Duygusal anlar yaşadım. Mutluluğum fotoğraflara yansıdı, sabırla saatlerce bekleyen İzmirlileri sevgiyle kucaklıyorum” cümlelerini kullandı.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.