BAKAN ÇELİKLTEN DEDAŞ'A SERT SÖZLER

BAKAN ÇELİKLTEN DEDAŞ'A SERT SÖZLER

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Muhtarlarla bir araya geldi.08.05.2017 23:38
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Muhtarlarla bir araya geldi.

 Mardin yolu üzerindeki bir tesiste buluşan Bakan Çelik, güncel konularda muhtarlara açıklamalarda bulundu Çelik, Viranşehir Artık terörle anılmayacak. ve herkesin buna göre hesabını yapması gerektiğini söyledi. İlçedeki muhtarlar toplantısına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, Viranşehir İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Yıldırım ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri katıldı. Çelik Muhtarlara ödeme ve desteklemeler bu hafta içinde, ikinci kısmıda yatıyor. 810 trilyonluk destek Şanlıurfa'ya geliyor dedi Çelik konuşmasına şöyle devam etti;"başka bir şehire böyle bişey yok. Bu arada karşılaştıgınız sıkıntıları biliyorum. O Dedaşı bacağından asacağım . Siz vatandaş olarak üzerinize düşeni yapacaksınız evraklar, imza ne isteniyorsa tamamlayacaksınız. Eğer işiniz savsaklanıyorsa yalnız Dedaş değil Tapu Müdürüde olsa Kaymakamda olsa Valide olsa kim olursa olsun bir saniye bile tutmayın Viranşehir'de . Vatandaşın memnuniyeti esastır. Sayın Cumhurbaşkanından bunu gördük. Millet memnun olacak, millet rahat edecek. Milleti üzecek, milleti bezdirecek işlerinde içinde yönetici olamaz Herkes dakik bir şekilde işini yapacak. Saat gibi çalışacak. Vatandaş görevini yapacak. Bu millete hizmet işkenceye dönüşmemeli. Herkes sorumluluğu bilecek. Vali valiliğini, vekil vekilliğini kaymakam kaymakamlığını, daire müdürleri müdürlüklerini bilecek bundan sonra hepsinin daha sıkı takipçisi olacağımı söylüyorum. Tam bir buçuk yıldır bizi Ankara'da meşgul ettiler 

 

TERÖR ÖRGÜTÜNEDE AĞIR KONUŞTU! 

 

Viranşehir'in ortasında tonlarca bomba patlatanlar buralarda barınamayacaklar. Nasıl barınamayacaklar? Yukarıdan ıhalar izleyecek, aşağıdan güvenlik polisleri takip edecek bir kişiyi dahi sınırlarımızın içine bırakmayacağız. Terör ve teröristin kim olduğu ortaya çıktı artık. PYD 'nin terörist olduğu diğer örgüt PKK’nın terörist olduğu ortaya cıktı. bu ülkenin tank ve topla hücum ettiğini ama yani. Yani isi yok kardeşim. Çok kötü bir süreçtesiniz. Bir kardeşiniz bir abiniz olarak söylüyorum, Kiminle oturup kiminle kalktığınız, kiminle çay içip kiminle yattığınız çok önemlidir. Devlet bu ayrıma getirdi. Hoşgörüyü kim gösterdi? Devlet ve Hükümet. Kardeşliğin kim kapısını açtı kim penceresini açtı? 

 

GELİN BIRAKIN ŞU SİLAHLARI DEDİK! 

 

Bitirelim şu işi dedik naptılar Viranşehir'in ortasını bombaladılar. Onlar şehirleri mahvettiler.15 katrilyon para kullanılıyor şu anda . YAZIK DEĞİL Mİ? Şimdi o yatırımı buraya yapsaydık neyimiz eksik olurdu? " ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : HABER FOTO:BERİVAN KANDAR

 

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.