FAKIBABA REFERANDUM İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

FAKIBABA REFERANDUM İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Urfa Milletvekili Ahmet Fakıbaba , 16 Nisan referandum seçimlerinde bir kez daha tertemiz seçim yaşadıklarını ifade ederek, Urfa halkına teşekkür etti.01.05.2017 13:49

Ak Parti Urfa Milletvekili Ahmet Fakıbaba , 16 Nisan referandum seçimlerinde bir kez daha tertemiz seçim yaşadıklarını ifade ederek, Urfa halkına teşekkür etti.

Ak Parti Urfa Milletvekili Fakıbaba, esnaf ziyaretinde değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Fakıbaba 25 milyonun "Evet" oyuyla milli iradenin tecelli ettiğini belirterek, "Artık yarına bakıyoruz. Türkiye yol haritasını çizdi. Bu şekil ile artık daha hızlı ve daha seri hizmet alacağımız günler olacak. Yasamanın, yürütmenin, yargının, ileri demokrasilerde olduğu gibi, kesin bir şekilde bir birinden ayrıldığı ve bunların hepsinin kendi işini yaptığı bir dönem başlatmış oluyoruz.” diyerek "Milli iradesini milletten alan, olan sandıktan alan Cumhurbaşkanlarımzı seçeceğiz. Tıpkı belediye başkanları seçtiğimiz gibi, milletvekili seçtiğimiz gibi, Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz .Cumhurbaşkanımız da ülkeyle ilgili vizyonunu ortaya koyacak ve ülkemiz 5 yılda bir kalkınmanın üst düzeye ulaştığı muhasır medeniyetler seviyesine ulaşacağımz, bir döneme adım atıyoruz. Türkiye hak ettiği yeri alacak. “ şeklinde açıklamalarına devam etti.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.