URFA M.VEKİLİNDEN MÜTHİŞ SUNUM

URFA M.VEKİLİNDEN MÜTHİŞ SUNUM

İki dönemdir meclis Avrupa Uyum Komisyon Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar, vizyonu ile Avrupalıları bile kendine hayran bıraktı.26.04.2017 18:29
İki dönemdir meclis Avrupa Uyum Komisyon Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar, vizyonu ile Avrupalıları bile kendine hayran bıraktı.

ki dönemdir meclis Avrupa Uyum Komisyon Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar, vizyonu ile Avrupalıları bile kendine hayran bıraktı.

 

KUSURSUZ FRANSIZCA İLE HARİKA SUNUM!

 

Geçtiğimiz günlerde yurt dışında önemli bir toplantıya katılan Gülpınar'ın Fransızca ve İngilizce yaptığı kusursuzca sunum konuklar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Beş dili ana dili gibi konuşan Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Kasım Gülpınar'ın Kültür ve Sanata en az politika kadar hakim olması, doğu ve batı arasındaki hassas dengelere hakimiyeti büyük ilgi görürken; çağdaş görüntüsü ile Türkiye'yi temsil etmesi Toplantıda bulunan Türk İş Adamlarınıda çok mutlu etti.

 

SANAT CAMİASININ YENİ UMUDU!

 

Güçlü politik duruşu ve özellikle bölgede halkın büyük sevgisini kazanması ile bilinen Kasım Gülpınar aynı zamanda büyük sıkıntılar içindeki müzik sektörüne " Türkülerin Kardeşliği Turnesine kattığı farklı bakış açısı ile de büyük sempati kazandı."

 

Haluk Özkan Türkülerimiz Ve Birlik Beraberliğimiz Adına Onu Tanımaktan Onur Duydum Geçenlerde mecliste Kasım Gülpınar'ın ziyaret eden Halk Müziğimizin önemli değeri Haluk Özkan'ın Kasım Gülpınar'a dair sosyal medyada yaptığı övgü ve sevgi paylaşımı büyük ilgi görmüştü.

 

Ekrem ARPAK GURUR DUYDUM

 

" Yıllardır Urfalı kimliğim ile sanat camiasında yer alan bir sanatçı olarak Sn.Gülpınar'ın memleketimi mecliste, ülkemi Avrupada başarı ile temsil edişinden gurur duydum " Açıklaması da Sn. Gülpınar'a sanat camiasının duyduğu sempatinin örnekleri oldu. Görünen o ki Urfa Halkının artık Bakan olarak görmek istediği Sn. Vekil önümüzdeki dönemde daha çok konuşulacak.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.