URFA'YA TEŞEKKÜR ETTİLER

URFA'YA TEŞEKKÜR ETTİLER

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisinde referandum sonucundan dolayı Urfa'ya teşekkür edildi.19.04.2017 01:05
18 Nisan 2017 - Salı 19:29
 
Urfalılara Teşekkür Ettiler
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı oturumları başladı. Yapılan birinci oturumda Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeleri ve ihtisas komisyonlarına üyeler seçildi.
- Haberi
Urfalılara Teşekkür Ettiler

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Birleşimleri Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin başkanlığında yapıldı. Oturum öncesi Halk Oylaması ile ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Meclisimiz adına tüm Şanlıurfa halkına tekrardan teşekkür ediyorum. Şanlıurfalılar Türkiye ortalamasının 19 puan üzerinde bir destekle geleceğine sahip çıkmışlardır. Yine Türkiye'de referanduma en büyük desteği Harran ilçemiz vermiştir. Bununla birlikte tüm ilçelerimizde aynı tabloyu görmek aslında vatandaşlarımızın geleceğini teminat altına alma arzusunu ortaya koymuştur. Bu süre boyunca da halk oylaması için bizlerle birlikte emek veren tüm arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum" dedi.

 

Başkan Çiftçi'nin konuşmasının ardından gündem maddelerine geçildi. Nisan ayının ilk birleşiminde yapılan seçimle Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeleri ve ihtisas komisyonlarına üyeler seçildi. Yapılan oylama sonucu encümen üyeleri; Ahmet Kaytan, Aydın Yener, Ali Zülfikar İzol, Ahmet Boğa ve Mehmet Yüzücü olarak belirlendi.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.